Podopieczni Fundacji

Oleg, 8 lat

Zdiagnozowane SPEKTRUM autyzmu i ADHD. Wielki fan Monster Trucków, kolekcjoner Super Thingsów. Uwielbia gry planszowe, szachy i matematykę. Chętnie uczestniczy w zajęciach szermierki i aikido. Ciągły ruch to jego drugie imię 🙂

Oliwier, 10 lat

Zdiagnozowane SPEKTRUM autyzmu, niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym oraz głuchota prawostronna. Uwielbia elektronikę. Interesują go cyfry, godziny, stopnie Celsjusza, hektopaskale, autobusy, tramwaje i ich numery. 

Kacper, 10 lat

Zdiagnozowane Mózgowe Porażenie Dziecięce połowiczne z niedowładem lewostronnym, SPEKTRUM autyzmu, niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym, niedosłuch prawostronny, oraz ADHD. Kocha autobusy, tramwaje, pociągi, mapy, rozkłady jazdy, sieci tramwajowe.

Oskar, 4 lata

Zdiagnozowane SPEKTRUM autyzmu. Lubi podróżować różnymi środkami komunikacji. Uwielbia bawić się klockami i kolekcjonować zabawki. W przedszkolu buduje różnorodne konstrukcje z waflowych klocków, bawi się drewnianymi ludzikami i uwielbia spędzać czas z innymi dziećmi.

Konrad, 5 lat

Zwariowany na punkcie rolnictwa i ogrodnictwa. Ciepły, empatyczny i troskliwy chłopiec, którego rodzice chcą nauczyć zachowań społecznie akceptowalnych. Bardzo lubi filmy dokumentalne o zwierzętach, morzach, naturze, kosmosie, fabrykach w których powstają różne przedmioty. Lubi spędzać czas na dworze. 

Kornel, 6 lat

Typ strusia pędziwiatra wszędzie go pełno, uwielbia wspinaczki, trampoliny, zjeżdżalnie i tory przeszkód. Zakręcony na punkcie dinozaurów, powstawania ziemi i Minecrafta. Dla Kornela świat istnieje tylko w różowych okularach 

Wojtek, 6 lat

Jest w ciągłym ruchu i uwielbia wcielać się w postacie bajkowe. Wojtek to wulkan energii!

Oliwier, 5 lat

Jest bardzo radosnym dzieckiem. Zdiagnozowane mózgowe porażenie dziecięce, padaczka oraz całościowe opóźnienie psychoruchowe. Dzielnie pracuje z rehabilitantami i robi duże postępy. Uwielbia bawić się z mamą, tatą i babciami oraz innymi dziećmi. Codziennie ćwiczy a kilka razy w roku korzysta z turnusów rehabilitacyjnych.

Darowizny na fundację

WIELKOPOLSKA FUNDACJA REHABILITACJI

ul. ŁOMŻYŃSKA 1, 61-048 POZNAŃ
NIP: 7822900288 | REGON 389526893

Numer konta:

42 1020 4160 0000 2402 0300 0361

Przelew tytułem: 
„Darowizna na cele Statutowe Fundacji”

Lub przez:

Kwota (zł):

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.