Podopieczni Fundacji

Oleg, 8 lat

Zdiagnozowane SPEKTRUM autyzmu i ADHD. Wielki fan Monster Trucków, kolekcjoner Super Thingsów. Uwielbia gry planszowe, szachy i matematykę. Chętnie uczestniczy w zajęciach szermierki i aikido. Ciągły ruch to jego drugie imię 🙂

Oliwier, 10 lat

Zdiagnozowane SPEKTRUM autyzmu, niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym oraz głuchota prawostronna. Uwielbia elektronikę. Interesują go cyfry, godziny, stopnie Celsjusza, hektopaskale, autobusy, tramwaje i ich numery. 

Kacper, 10 lat

Zdiagnozowane Mózgowe Porażenie Dziecięce połowiczne z niedowładem lewostronnym, SPEKTRUM autyzmu, niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym, niedosłuch prawostronny, oraz ADHD. Kocha autobusy, tramwaje, pociągi, mapy, rozkłady jazdy, sieci tramwajowe.

Oskar, 4 lata

Zdiagnozowane SPEKTRUM autyzmu. Lubi podróżować różnymi środkami komunikacji. Uwielbia bawić się klockami i kolekcjonować zabawki. W przedszkolu buduje różnorodne konstrukcje z waflowych klocków, bawi się drewnianymi ludzikami i uwielbia spędzać czas z innymi dziećmi.

Datki na fundację

WIELKOPOLSKA FUNDACJA REHABILITACJI

ul. ŁOMŻYŃSKA 1, 61-048 POZNAŃ
NIP: 7822900288 | REGON 389526893

Numer konta:

28114020040000360281688826

Przelew tytułem: 
„Darowizna na cele Statutowe Fundacji”

Lub przez:

Kwota (zł):

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.