Przyjaciele Fundacji

Spektrum Autyzmu

To zespół terapeutów, nauczycieli, wykładowców, naukowców związanych z najlepszymi polskimi uczelniami (takimi jak Uniwersytet Medyczny w Poznaniu), z placówkami szkolno-wychowawczymi, organizacjami pozarządowymi wspierającymi osoby niepełnosprawne (w tym głównie osoby z autyzmem)- z fundacjami, stowarzyszeniami, grupami formalnymi itp.

Od lat działa bardzo szeroko na rzecz rodziców dzieci z autyzmem, nauczycieli pracujących z dziećmi z ASD, oraz przede wszystkim na rzecz samych dzieci ze spektrum autyzmu. Posiada szerokie kierunkowe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie w pracy z dzieckiem, oraz jego otoczeniem.

https://spektrumautyzmu.pl/

Vis Plantis – z łaciny oznacza siłę roślin.

Firma wierzy, że to właśnie w nich kryje się moc, dzięki której można zachować zdrowie i urodę na dłużej. To, co proste i naturalne jest najlepsze, dlatego to właśnie z natury czerpie najcenniejsze i najpiękniejsze składniki kosmetyków.
www.visplantis.pl
Vis Plantis | Facebook

Vis Plantis nie tylko pomaga zachować i poprawić urodę, jest również wrażliwa na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.
Wielkopolska Fundacja Rehabilitacji bardzo dziękuje za wsparcie i dobre serce 💙.

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii

Wielkopolskie Centrum Zdrowie i Medycyna | Poznań (wcf.com.pl)

Leczy i wspiera
pacjentów z dolegliwościami neurologicznymi, ortopedycznymi, reumatologicznymi.

Specjalizuje się w fizjoterapii u pacjentów neurologicznych z takimi chorobami jak: Udary, Choroba Parkinsona, Stwardnienie Rozsiane, Mózgowe Porażenie Dziecięce, Zespoły pozapiramidowe.

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii posiada Certyfikat Miejsca Przyjaznego Seniorom, Certyfikat Miejsca Dostępnego Sensorycznie, Certyfikat Laur Zaufania, Certyfikat Zadowolony Pacjent, Certyfikat Marki Uznanej na Polskim Rynku, jest Laureatem Plebiscytu Orły Medycyny, a przede wszystkim posiada Certyfikację ISO oraz ISO/IEC 27001.

I co najważniejsze 🙂 chętnie pomaga podopiecznym Wielkopolskiej Fundacji Rehabilitacji.

Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa

 
Dołączyła do grona naszych nowych Przyjaciół 💙💙

Szkoła Facebook 
 
Nauczyciele wraz z uczniami będą przygotowywać cykliczne akcje wspierające podopiecznych fundacji, przez zbiórki rzeczowe i finansowe.

 

Datki na fundację

WIELKOPOLSKA FUNDACJA REHABILITACJI

ul. ŁOMŻYŃSKA 1, 61-048 POZNAŃ
NIP: 7822900288 | REGON 389526893

Numer konta:

28114020040000360281688826

Przelew tytułem: 
„Darowizna na cele Statutowe Fundacji”

Lub przez:

Kwota (zł):

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.