Szkolenia dla przedszkoli nt. zdrowego odżywiania

????Zdrowe odżywianie jest niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju i wzrostu każdego dziecka. Zdarza się jednak, że dziecko niechętnie sięga po owoce lub warzywa.
????Jak zmienić nawyki żywieniowe u dziecka❓
????Jak planować posiłki, aby dieta dziecka była urozmaicona i bogata w warzywa, owoce oraz produkty mleczne❓
????Jak odpowiednio zachęcić dziecko do jedzenia zdrowej żywności❓
????Na te wszystkie pytania odpowiemy na specjalnie przygotowanych bezpłatnych spotkaniach edukacyjnych dla przedszkolaków????.
Dzieci dowiedzą się, skąd pochodzą zdrowe produkty, jak są uprawiane i produkowane, a także zobaczą, że zdrowe jedzenie też może być smaczne ????
Więc nie czekaj i zgłoś swoje przedszkole do udziału❗
????Spośród zgłoszeń wybierzemy 3 przedszkola, które wezmą udział w naszych spotkaniach????
Zapisy przyjmujemy na:
????fundacja@wfr.edu.pl
☎515 806 094

Darowizny na fundację

WIELKOPOLSKA FUNDACJA REHABILITACJI

ul. ŁOMŻYŃSKA 1, 61-048 POZNAŃ
NIP: 7822900288 | REGON 389526893

Numer konta:

Przelew tytułem:
„Darowizna na cele Statutowe Fundacji”

Lub przez:

Kwota (zł):

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.