Szkolenie nt. zdrowego odżywiania za nami!

????19 października w naszym gościnnym Niepubliczny Punkt Przedszkolny Spektrum Golina/Konin odbyło się szkolenie dot. zdrowego odżywiania pt. „W zdrowym ciele, zdrowy Wielkopolanin. Profilaktyka otyłości”.
Tego dnia zostały poruszone bardzo ważne tematy związane ze zmianą ???? nawyków żywieniowych u dzieci, w tym urozmaicenie diety w warzywa, owoce oraz produkty mleczne oraz różne sposoby na to, aby dzieci częściej i z chęcią sięgały po zdrowe produkty.
????Podczas szkolenia pojawiło się bardzo dużo pytań, co pokazuje, że jest to temat, który warto poruszać, ponieważ u dzieci ze spektrum autyzmu bardzo często pojawia się wybiórczość pokarmowa, a rodzice nie zawsze potrafią dopasować odpowiednią dietę do swojego dziecka.
Dziękujemy serdecznie pani ???? Agnieszka Maik za poprowadzenie szkolenia w miłej i ciepłej atmosferze, dzięki której każdy z uczestników wyszedł z uśmiechem na twarzy????.
Całość szkolenia oraz zdrowe przekąski zostały ufundowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, za co również dziękujemy ????
Już nie możemy się doczekać kolejnego szkolenia ????

Darowizny na fundację

WIELKOPOLSKA FUNDACJA REHABILITACJI

ul. ŁOMŻYŃSKA 1, 61-048 POZNAŃ
NIP: 7822900288 | REGON 389526893

Numer konta:

Przelew tytułem:
„Darowizna na cele Statutowe Fundacji”

Lub przez:

Kwota (zł):

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.