Zadbaj o swoje zdrowie i weź udział w szkoleniu!

Zapewnienie aktywności fizycznej w ciągu dnia oraz utrzymanie odpowiedniej diety, dla niektórych może się okazać nielada wyzwaniem????.
????Brak czasu, ????chęci i ????wiedzy to jedne z przyczyn, przez które nie jesteśmy w stanie zadbać odpowiednio o nasze zdrowie.
A co za tym idzie❓ Jesteśmy narażeni na różne choroby, m.in. na otyłość, która może przynieść za sobą poważne konsekwencje zdrowotne.
Wprowadzenie odpowiednich zmian do swojego stylu życia, kształtowanie nawyków żywieniowych, zapewnienie diety bogatej w odpowiednie składniki oraz zapewnie ruchu- to zmiany na lepsze❗
Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to proste, ale możliwe ????.
Przychodzimy więc z pomocą i zapraszamy na szkolenie, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę nt.:
????zdrowego odżywiania,
????kształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych,
????poznasz sposoby na motywację.
❌Liczba miejsc ograniczona❌
Zapisy przyjmujemy na:
????fundacja@wfr.edu.pl
☎515 806 094

Darowizny na fundację

WIELKOPOLSKA FUNDACJA REHABILITACJI

ul. ŁOMŻYŃSKA 1, 61-048 POZNAŃ
NIP: 7822900288 | REGON 389526893

Numer konta:

Przelew tytułem:
„Darowizna na cele Statutowe Fundacji”

Lub przez:

Kwota (zł):

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.